Bizler
Ünye Şeyh Yunus Restaurant, Ünye Şeyh Yunus Restoran, Ünye'de nerede yemek yenilir, Ünye yemek, Ünye Lokanta
15335
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15335,bridge-core-2.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-19.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Bizler

Ünye'nin simgesi

Ünye’nin yeni gözdesi.

2015 yılından beri Karadeniz mutfağının özel lezzetleri, Ünye’nin en muhteşem manzarası eşliğinde Şeyh Yunus Restaurant & Cafe de sunuluyor.

Her yeni gün yeniden başlıyoruz !

Biz sadece yemek yapmıyoruz; müşterilerimize bir deneyim yaşatıyor, mutluluğun atmosferini masalarına taşıyoruz.

 

Menüsü, hizmet anlayışı ve merkezi konumu ile Ünye’nin seçkin buluşma noktası olan Şeyh Yunus Restaurant & Cafe, akşam yemeklerinin yanı sıra öğle yemeklerinde de özellikle Ünye’nin tercih ettiği bir mekân olma özelliğini sürdürüyor.

 

Şeyh Yunus Restaurant & Cafe Ünye’nin tüm güzelliğini ayaklarınızın altına seren ve Ünye’yi farklı noktadan panoramik olarak gören manzaraları ile öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra kahvaltılarımız ile de keyifli sohbetlere rahat bir ortam sağlıyor.

Gün ortasında…Gün batımında…

Karadeniz mutfağının seçkin lezzetlerinin bulunduğu Şeyh Yunus Restaurant & Cafe menüsünde pek çok benzersiz lezzeti bir arada bulabilirsiniz.

 

Menüsü, hizmet anlayışı ve merkezi konumu ile Ünye’nin seçkin buluşma noktası olan Şeyh Yunus Restaurant & Cafe günün her saati keyifli sohbetlere rahat bir ortam sağlıyor.